Archiwum kategorii: Zeolit – dużo możliwości

Zeolit jest znanym adsorbentem mikotoksyn, metali ciężkich oraz wirusów,
zwalcza drobnoustroje.
Stosowany jest w szpitalach w Austrii, Chorwacji, USA, na Kubie, w Rosji.
Z powodzeniem hamuje większość najcięższych chorób.
Zeolit służy do produkcji ponad 1.500 preparatów stosowanych w rolnictwie, weterynarii, medycynie, przemyśle spożywczym i oczyszczania wód.
Zeolit jest nie tylko najsilniejszą bronią przeciwko wolnym rodnikom, przyczynom wszystkich chorób, ale posiada siłę absorpcji metali ciężkich, radionukleidów i toksyn.

Zeolit – wiele zastosowań

 

Zeolit – wiele zastosowań

zeolit

Szanowni Państwo, otaczajmy się na co dzień naturalnymi produktami,
szczególnie takimi jak Zeolit, świetny absorbent, o ogromnych możliwościach.
Zeolit jest znanym adsorbentem mikotoksyn, metali ciężkich oraz wirusów,
zwalcza drobnoustroje. Hamuje większość najcięższych chorób.
Jest stosowany w ośrodkach leczniczych w wielu krajach
(w Polsce jeszcze mało znany).
Zeolit jest nie tylko najsilniejszą bronią przeciwko wolnym rodnikom, przyczynom wszystkich chorób, ale posiada siłę absorpcji metali ciężkich, radionukleidów i toksyn.
Pozytywny wpływ Zeolitu na organizm
tutaj

poklady-zeolitu

 

Zeolit znajduje zastosowanie także w gospodarstwach domowych, ogrodnictwie, uzdatnianiu wody itd. Dzięki swoim właściwościom umożliwiającym pochłanianie wilgoci, świetnie sprawdza się jako pochłaniacz przykrych zapachów oraz odświeżacz powietrza. Z powodzeniem stosuje się go również jako środek przeciwko molom.

Odświeżacz powietrza – wprowadza do mieszkania zapach czystości i świeżości.
Jak udowodniły ostatnie badania, to właśnie zapach jest wizytówką pomieszczenia.
Warto więc zadbać, aby nasze wnętrza charakteryzowała ładna i przyjemna woń.
Z pewnością poprawi to nastrój osób przybywających w danym pomieszczeniu i sprawi, że przebywanie w takim wnętrzu stanie się prawdziwą przyjemnością.

Środek na mole – to niezbędny produkt, który powinna mieć w szafie każda osoba dbająca o swoje ubrania. Skutecznie zwalcza mole odzieżowe, zarówno osobniki dorosłe, jak i larwy oraz jaja.

Pochłaniacz wilgoci i zapachów – to produkt dzięki, któremu lodówka stanie się miejscem czystym i bez zapachów. Właściwości Zeolitu skutecznie zapobiegają powstawaniu pleśni oraz przykrego zapachu. Pochłaniacz wilgoci pozytywnie wpływa również na przechowywane w lodówce owoce, warzywa, mięso i ryby opóźniając ich psucie się.

Pochłaniacz wilgoci i zapachów do piwnic – nikt z nas nie lubi przykrego zapachu pleśni oraz uczucia wilgoci, która negatywnie wpływa na przechowywane w piwnicy produkty.

Pochłaniacz wilgoci i zapachów do mebli – to idealne rozwiązanie pozwalające zapobiegać rozwojowi pleśni i związanego z nią stęchłego zapachu.
Skutecznie chłonie niepożądane zapachy i wilgoć, przedłużając przy tym przydatność przechowywanych w szafach produktów takich jak owoce, warzywa i mięso oraz ryby.

Pochłaniacz zapachu i wilgoci do samochodu – świetnie sprawdza się w łatwym
i szybkim usuwaniu wilgoci z samochodu, naczepy, przyczepy kempingowej lub łodzi.
To najlepszy wybór w walce z zaparowanymi szybami wewnątrz pojazdu oraz innymi problemami związanymi z wilgocią. Samochodowy pochłaniacz wilgoci przyciąga nadmiar wilgoci w pojeździe niczym magnes.

Wkłady do popielniczek – zwalczają przykry zapach popiołu i papierosów.
Pozwoli to skutecznie wyeliminować zapachy i substancje tytoniowe, które są zagrożeniem dla zdrowia. Wystarczy wsypać do popielniczki warstwę około 1cm.

Podłoże w akwarium – Zeolit jest zalecany w utrzymaniu czystego akwarium. Zapobiega powstawaniu glonów, klaruje wodę zapobiega powstawaniu glonów, zapewnia stabilizację pH wody w akwarium, wiąże metale ciężkie i fenole, zapewnia równowagę biologiczną w akwarium, co pozytywnie wpływa na proces wzrostu rybek.

Wiagra dla kwiatów – Zeolit odpowiada za przyspieszony wzrost roślin.
Wspomaga rozwój ich sytemu korzeniowego oraz znacznie ułatwia ich ukorzenianie się. Odpowiada też za wydłużenie czasu działania nawozów oraz dzięki właściwościom zatrzymującym wodę w glebie, zmniejsza aż o 50% koszty wynikające z podlewania roślin. Niweluje także skoki temperatury, które negatywnie wpływają na rośliny. Zmniejsza kwasowość gleby, pochłania metale ciężkie oraz zapewnia właściwe warunki powietrzno-wodne w podłożu. Dzięki temu mamy piękne i zdrowe rośliny.
Właściwości jakie posiada, doskonale stymulują kwiaty do wzrostu oraz pozytywnie wpływa na ich ubarwienie.

zeolit-w-uprawach

Zeolit w systemie oczyszczania wody i ścieków.
Zeolit jest naturalnym minerałem zaliczanym do grupy glinokrzemianów.
Jego szkieletowa konstrukcja zapewnia unikatowe właściwości molekularno-sitowe, sorpcyjne i jonowymienne, które znalazły swoje miejsce w oczyszczaniu wody
i ścieków.
Zeolit cechuje się szerszym zasobem specyficznych cech fizykochemicznych, jak: wysoka pojemność sorpcyjna i jonowymienna, selektywność jonowymienna, zdolność molekularno-sitowa, aktywność katalityczna (szczególnie w formie wodorowej)
oraz termo-stabilność strukturalna w temperaturach do 700-750°C,
które to właściwości są wykorzystywane w wielu dziedzinach współczesnej techniki.
W praktyce najczęściej stosowanym zeolitem w oczyszczaniu wody jest klinoptylolit, jako że posiada doskonałe właściwości pod względem wymiany jonowej, adsorpcji, stabilności i trwałości struktury.

Oczyszczanie i uzdatnianie wody pitnej
Zeolit doskonale sprawdza się w procesach filtracji jako złoże w domowych filtrach
do oczyszczania wody. Poprawia jakość oczyszczonej wody, skutecznie usuwa jony amonowe, oraz zmiękcza wodę jednocześnie poprawiając jej pH. Może być stosowany do mechanicznego oczyszczania jak i biologicznego oczyszczenie, ponieważ wspomaga rozwój baterii, które wspomagają utlenianie się NH3 i NO3.

zeolit-uzdatnia wodę

Oczka wodne, stawy kąpielowe oraz hodowlane
Zeolit jest doskonałym złożem filtracyjnym, który sprawdza się w warunkach gdzie występuje duże stężenie amoniaku. Którego źródłem są zazwyczaj resztki pokarmu ryb, jak również ekskrementy. Zeolit klaruje wodę oraz zapobiega rozmnażaniu się glonów. Przy wykorzystaniu zeolitu jako złoża filtracyjnego trzeba pamiętać, że najlepiej sprawdza wtedy, kiedy woda przepływa przez system filtracyjny.

Baseny, akwaria
Wielu firm obsługujących baseny stosuje zeolit jako wkład filtracyjny, co daje wiele oszczędności finansowych w wymianie i recyrkulacji wody. Zeolit dość łatwo regeneruje się jak również nakład finansowy związany z tym procesem jest o wiele niższy niż przy innych złożach. Zeolit również znalazł swoje miejsce wśród wielu producentów filtrów akwariowych również miłośników i hodowców ryb. Zeolit można zastosować jako złoże na dno akwarium bądź jako wkład w systemach filtracyjnych do mechanicznego oraz biologicznego oczyszczania wody. Zapewnia równowaga biologiczną w akwarium, wspomaga wzrost roślin akwariowych. usuwa trujące dla ryb substancje takie jak: amoniak i fosforany, zmniejsza ilość szkodliwych substancji w wodzie.

Oczyszczanie wody i ścieków
Naturalny zeolit jest ekologicznie bezpiecznym materiałem filtrującym i zmiękczającym wodę. Ponadto, poprzez wymianę jonową, wykazuje doskonałe właściwości usuwania wapnia, żelaza, manganu oraz amonu.

Zeolit okazał się skutecznym materiałem usuwającym z roztworów wodnych m.in.:
Azot amonowy,

Metale ciężkie i alkaliczne,
Pierwiastki promieniotwórcze,
Twardość wody,
Związki chloroorganiczne (THM),
Zanieczyszczenia olejowe i ropopochodne.

Zeolit jako naturalny minerał otrzymał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający jego przydatność w poprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia w procesach filtracji na stacjach uzdatniania wody.

 

zeolit-dla-kwiatow

 

 

Zeolit – skuteczny minerał

 

Zeolit – skuteczny minerał

zeolit

Zeolit naturalny zwalcza rożne patogeny, wirusy i drobnoustroje.
Hamuje większość ciężkich chorób. J
est jedynym tak silnym produktem
do oczyszczenia organizmu z metali ciężkich, pestycydów.
Zeolit to naturalny minerał pochodzenia wulkanicznego

Zeolit stosowany jest w ośrodkach leczniczych w wielu krajach:
w Austrii, Chorwacji, USA, na Kubie, w Rosji (w Polsce jeszcze mało znany).

Z powodzeniem hamuje większość najcięższych chorób.
Zeolit jest znanym adsorbentem mikotoksyn, metali ciężkich oraz wirusów,

zwalcza drobnoustroje. Hamuje większość najcięższych chorób.
Zeolit jest nie tylko najsilniejszą bronią przeciwko wolnym rodnikom, przyczynom wszystkich chorób, ale posiada siłę absorpcji metali ciężkich, radionukleidów i toksyn.

zeolit-stosowanie
Nasze współczesne szybkie miejskie życie przepełnione jest stresem, a człowiek,
aby pozbyć się tego napięcia znów popełnia błąd, szukając pomocy w stymulatorach typu nikotyna, alkohol, pigułki czy narkotyki.
W konsekwencji system odpowiedzialny za obronę i detoksykację organizmu przestaje działać i przy wzmocnionym stresie oksydacyjnym komórki obumierają szybciej niż jest to zaprogramowane, coraz wcześniej zaczynamy chorować,
procesy są intensywniejsze, chorujemy dłużej i ciężej, niż nasi przodkowie…

Nauka jednym mądrym okiem spojrzała na przyrodę. Mowa tu o znanym od dawna minerale wulkanicznym -zeolicie (klinoptylolit), który posiada szczególne właściwości uzyskane krystalizacją minerałów sylikatowych, podczas czego tworzyły się liczne wolne przestrzenie (mikropory) w strukturze siatki kryształów. Mają one ogromną siłę absorpcji metali ciężkich, toksyn, radionukleidów i wolnych rodników. Dawno też zauważono pozytywne działanie tego minerału na ludzki organizm, rośliny i zwierzęta.

Miejsca występowania zeolitu są stosunkowo rzadkie. Minerał ten występuje na Kubie, w Kalifornii, na Słowacji, w Rosji.
Silne działanie Zeolitu oceniane jest na podstawie zawartego klinoptylolitu.
W przyrodzie występuje ponad 200 typów zeolitów. Najwyższą jakość mają kubańskie
i japońskie – około 95% klinoptylolitu. Zeolity Ukraińskie posiadają aż do 91% klinoptylolitu.

Poprzez obróbkę w trakcie specjalnego procesu nanotechnologicznego, znanego dopiero od paru lat (zwanego aktywacją trybomechaniczną TMA)
minerał ten wielokrotnie zwiększa swoje pozytywne działanie.

Zeolit po aktywacji trybomechanicznej mimo większej skuteczności jest często bardzo drogi. Jest sposób aby uzyskać pozytywny efekt. Otóż wystarczy stosować większe dawki o wiele tańszego czystego, miałkiego Zeolitu.
Ważne jest aby posiadał wysoki procent klinoptylolitu – ponad 80%.

Klinoptylolit (klinoptilolit) – minerał z gromady krzemianów, zaliczany do grupy zeolitów. Odmiana heulandytu. Należy do grupy minerałów rzadkich.

klinoptylolit - czechy

Zeolit służy do produkcji ponad 1.500 preparatów stosowanych w rolnictwie, weterynarii, medycynie, przemyśle spożywczym i oczyszczania wód.
Minerał ma zróżnicowaną barwę od białej do bladozielonej i różowej, w zależności
od dodatków innych minerałów. Zeolit należy do krzemianów glinowo-wapniowych.
Postać krystaliczna jest najlepsza.

Zeolit jest nie tylko najsilniejszą bronią przeciwko wolnym rodnikom, przyczynom wszystkich chorób, ale posiada siłę absorpcji metali ciężkich, radionukleidów i toksyn.

Zeolit zawiera: tlenki magnezu, manganu, sodu, wapnia, żelaza, potasu, tytanu
i krzemu. Znalazł szerokie zastosowanie w rolnictwie, pomagając w zapładnianiu roślin, a także polepszając jakość i smak produktów spożywczych oraz wzrost roślin, zdrowie zwierząt i jakość wody.

zeolit naturalny

Pozytywne działanie zeolitu:
– Pomaga w detoksykacji organizmu
(ułatwia usuwanie metali ciężkich, pestycydów, mikotoksyn)
– Pomaga inaktywacji wolnych rodników
– Przyczynia się do inaktywacji i przekształcanie radioaktywnego cezu i strontu
– Przyczynia się do utrzymania optymalnego poziomu pH krwi pomiędzy 7,35 i 7,45, który jest optymalny dla skutecznej obrony komórek nerwowych i komórek układu odpornościowego
– Pomaga w zwiększeniu stabilności systemu odpornościowego
– Pomaga w raku skóry, przy czerniaku złośliwym

– Przy nowotworach (jajników, szyjki macicy, piersi, prostaty, wątroby i śledziony, płuc, kości, pęcherza moczowego, języka, tarczycy, przełyku, niektórych rodzajach raka mózgu, nerek, naczyń krwionośnych, nowotworów aktywnych immunologicznie,
przy leukemii, chłoniakach, mięsakach)

– Stabilizuje i poprawia krążenie, ciśnienie krwi, stan tętnic, zmniejsza opuchliznę, hemoroidy, rozszerzone naczynka włoskowate (kapilary)
– Wzmacnia mięsień sercowy i przyspiesza jego regenerację po zawale
– Pomaga w gojeniu ran wskutek uszkodzeń ciała, przy wrzodach, zapaleniu wątroby
i marskości wątroby

– Dzial pozytywnie na wszelkie rodzaje schorzeń reumatycznych, włącznie z rwą kulszową, dyskopatią, spondylozą, artretyzmem i artretyzmem reumatoidalnym
– Przy chorobach nerek, diurezie i infekcjach nerkowych
– Korzystnie wpływa na łuszczycę, łojotokowe zapalenia skóry, wszystkich typach zakażenia opryszczkowego, przy oparzeniach, ranach
(działa przeciwbólowo jak analgetyk)

– Usuwa egzemy, zaczerwienienia, chroni przed promieniowaniem UV, korzystnie wpływa przy łojotoku i zwiększa wilgotność skóry
– Przy paradontozie
– Stabilizuje aktywność gruczołów hormonalnych, szczególnie działa na gruczoły limfatyczne
– Przy cukrzycy stabilizuje stan ogólny i zaburzenia glikoregulacji, wtedy podaje się wraz z posiłkiem
– Usuwa bezsenność, nerwice i depresje, pomaga tez w leczeniu padaczki, choroby Alzcheimera, schizofrenii i choroby Parkinsona, jak i początkowej fazy stwardnienia rozsianego i tzw. nużliwości mięśni (myasthenia gravis)
– Przyspiesza poprawę stanu po wielkim wysiłku psychicznym i łagodzi ból po wysiłku fizycznym
– Wpływa korzystnie na grzybicze zapalenia skóry, śluzówki, paznokci
– Pomaga złagodzić skutki napromieniowania, chemioterapii i leczenia antybiotykowego

Zeolit  jest całkowicie nietoksyczny, jest naturalną substancją , który jest całkowicie usuwany z organizmu razem z toksynami. Nie można przedawkować lub spowodować niepożądane skutki. Jest aktywny w ciągu 4-6 godzin w organizmie.

zeolit

Stosowanie i dawkowanie naturalnego Zeolitu w proszku:
Spożywać 2 lub 3 razy na dziennie 1 łyżeczkę proszku wymieszanego w szklance wody
30 minut przed jedzeniem lub 1 godzinę po jedzeniu.
Dzieci w wieku szkolnym – 1/2 dawki, małe dzieci – 1/3 dawki.

Profilaktyczna dawka 3-5 gr. (mała łyżeczka).
Osoby w złym stanie zdrowia. 6-10 gr. dziennie.
Zaleca się pić większą ilość płynów w ciągu dnia (2L i więcej).
Nie pić gęstego osadu z dna (można użyć do kwiatów doniczkowych).
Dotyczy to szczególnie dzieci i osób mających problemy jelitowe.
Trudno jest zdefiniować dokładny okres kuracji, zależy to od wielu kwestii,
np. rodzaj schorzenia, jak długo trwają problemy zdrowotne itp.
Uważamy że kuracja podstawowa powinna trwać kilka tyg. (ok.1m-c)
Po 1 lub 2 tyg. można ponowić kurację, szczególnie dotyczy osób schorowanych.
100g Zeolitu – kuracja na ok. 15 dni lub na miesiąc dla dziecka.
200g Zeolitu – kuracja miesięczna dla dorosłej osoby (zalecane).

100g Zeolitu to ok. 30 łyżeczek.

Szanowni Państwo, Zeolitem zajmujemy się od maja 2015,
na początku był w ofercie Zeolit słowacki – 84% klinoptylolitu.
Od października 2016 dostępny jest Zeolit z Ukrainy o bardzo wysokiej zawartości
klinoptylolitu – mielony na pył – 0,05mm (50µm), kolor jasno-szary
(zdjęcia nie oddają naturalnej barwy).
W wielu badaniach i analizach wykazywał zawsze aż 91% klinoptylolitu.
Sprawdzałem diagnostycznie Zeolit (jak sprawdzam wszystkie inne produkty)
i potwierdzam wysoką energetykę, siłę leczniczą sięgającą 97%, co przekłada
się na dużą skuteczność.
Ocena laboratoryjna jest określona na 87% ± 3% klinoptylolitu.
Analiza Ukraińskiego Zeolitu:

zeolit-analiza-chemiczna

Zeolit jako naturalny minerał otrzymał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny (Nr HK/W/0378/01/2008)

Wiele osób po latach leczenia są również biedni, wpadają w długi.
Dlatego też głównie z myślą o nich zeolit jest pakowany w podwójne woreczki strunowe żeby nie podrażać produktu. Pojemnik, nalepka to koszt następnych ok. 10.00 PLN.

Proponujemy Państwu Ukraiński naturalny, czysty Zeolit (± 91% klinoptylolitu),
w cenie 20.00 PLN za 100g lub 40.00 PLN za 200g + wysyłka.
Można kupić tutaj:
www.kuracje.uzdrawianie.org/zeolit
Można również zamawiać tel. 507 600 680
lub e-mail-em – uzdrawianie.org@gmail.com
Możliwość wysłania za pobraniem (poczta lub kurier)

Polecamy książkę:
„Aktywny zeolit klinoptylolit
Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne”
Można kupić tutaj
Można również zamawiać tel.

książka
Aktywny Zeolit Klinoptyolit
książka
Aktywny Zeolit Klinoptyolit

Szanowni Państwo
Piszą, dzwonią do nas osoby zainteresowane Zeolitem i zadają pytania:
Czy oferowany przez nas Zeolit jest prawdziwy?
„Czy to nie jakiś oszukańczy bubel brzydko mówiąc, bo wszystko teraz jest podrabiane” (cyt. z e-maila)
„Skąd macie Zeonit, słyszałam że nie wszystkie są dobre do spożycia” (cyt. z e-maila)

Czy te osoby uważają, że siedzimy i rozsypujemy jakieś proszki czy coś co przypomina Zeolit? I oferujemy szukającym pomocy, często bardzo cierpiącym?
Dlaczego inne osoby zakładają, że inni mogą oszukiwać, np. my?

Całymi latami bazujemy na uczciwości.
Moje 20 letnie doświadczenia w uzdrawianiu i kontakt z szukającymi pomocy opierają się na obopólnym zaufaniu.
Ja wszystkie produkty dodatkowo sprawdzam swoimi sposobami i prawie wszystkie używałem lub używam. Zeolit również używamy i nasze dzieci 5 i 7 lat.

Jeżeli ktoś nie ufa, nie wierzy itp, to niech da sobie spokój i poszuka takiego produktu który spełni jego oczekiwania.
Nigdy nikogo nie próbujemy przekonywać ani nie namawiać, każdy decyduje sam.

Inne stosowanie Zeolitu: w domu, ogrodzie, uzdatnianie wody – tutaj

zeolit ukrainski
Zeolit – skuteczny minerał

zeolit ukrainski

zeolit 100g lub 200g