Energia Tachionu

energia tachionu

Energia Tachionu

W roku 1977 Gerald Feinberg zdefiniował Tachion jako „szybszą od światła cząstkę subatomową”. Dzisiaj już nie jest problemem udowodnienie istnienia energii Tachionu. Ale nadal jest problemem jak wykorzystać Tachion?

Pole Tachionu istnieje na pograniczu energii i materii.
W duchowej terminologii jest to czysta świadomość, kosmiczna energia,
uniwersalna prana. Wiemy już, że cuda, np. w uzdrawianiu zdarzają się,
gdy osoba jest otwarta na wpływ energii kosmicznej.

Dzięki energii Tachionu można skutecznie walczyć z rakiem i innymi ciężkimi chorobami.
Jeśli osoba choruje na raka regularna naturalna terapia uzdrawiania energią tachionu buduje obronne ciała, chory uzyskuje bardziej pozytywne nastawienie do życia,
walki z chorobą, w przeciwieństwie leczenia chemioterapią i radioterapią, które doprowadzają do potężnych depresji. Naturalna energia zapewnia również dodatkową energię wymaganą do walki z rakiem.
Leczenie naszych emocji, ducha, zwiększy odpowiedź immunologiczną, stymuluje proces gojenia wątroby i osłabia raka. Energia tachionu, potężna energia życia, dostarcza tego wszystkiego do organizmu czego człowiek w tym czasie potrzebuje. Szczególnie ludziom, którzy są w ciężkich stanach, z nowotworami w ich ostatniej schyłkowej fazie.

Energia Tachionu jest najwyższą formą energii we Wszechświecie,
wnoszona jest na Ziemię przez naturalnych healerów (kanały tej energii),
którzy są podłączeni bezpośrednio do Najwyższego Źródła.
Jest to zakres fizyki kwantowej, który jednoczy pola energii czasu i przestrzeni,
które leżą u podstaw fizycznej rzeczywistości. Wszystko jest podłączone do tego pola,
dzięki niemu można skutecznie walczyć z rakiem i innymi ciężkimi chorobami.
Energia Tachionu wnosi w ciało niesamowite efekty, przez które można osiągnąć całkowite wyzdrowienie.
Energia Tachionu jest z poziomu, który nazywamy Bogiem.

tachion
Tachion jest rdzeniem, z którego przenoszone są energie do innych miejsc we Wszechświecie poprzez słońca (transformatory energii), do których jest przesyłana
za pomocą promieni uniwersalnych (kanały energii), a stamtąd też za pomocą promieni słonecznych do innych planet.
Dlatego ludzkość zawsze tak mocno była związana ze Słońcem.

Energia Tachion jest bardzo inteligentna, toteż jest najlepszym lekarstwem
na wszystkie choroby. Nie połączy się również z inną formą energii, które są stosowane
w tradycyjnym leczeniu (np. chemiczne substancje).

Tachion przenosi się z prędkością szybszą niż światło, toteż nikt nie jest w stanie zmienić energii Tachionu poprzez negatywne myśli, czyny, odczucia. Nie ważne jakie człowiek wysyła myśli w jej kierunku, nigdy nie można zmienić formy energii Tachionu.

Jest to jedyne źródło energii, które nie tworzy żadnych skutków ubocznych a wpływ tej energii może być tylko pozytywny. Jeśli chcemy oczyścić szybciej swoje ciało za pomocą energii Tachionu możemy wprowadzić większe jej ilości w ciało poprzez więcej zabiegów, ale należy pamiętać, że skutki mogą być przytłaczające z powodu szybkiego oczyszczania się wszystkich ciał człowieka, dochodzi do silniejszej detoksykacji, ale nigdy nie będzie ujemnego wyniku… toteż osoby, u których przebudzi się Energia Kundalini i połączy się ze Źródłem, przechodzą bardzo bolesny proces oczyszczania. Tachion jest naturalnym katalizatorem do tego samoregenerującego się procesu.
Osoby z przebudzonym Kundalini mogą używać energii Tachionu, nie muszą mieć żadnych kursów, dodatkowej wiedzy, doświadczenia aby uzdrawiać.
Energia Tachionu jest dla człowieka błogosławieństwem, włączając się w system człowieka rozwija jego samego na wszystkich polach i taka osoba może zatrzymać wiele ludzkich dramatów

energia tachionu

Energia Tachion jest zupełnie inna od wszystkich innych.
Cokolwiek pójdzie źle w naszym fizycznym ciele lub w subtelnych ciałach sama koryguje … więcej, sama podąża tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Sama potrafi znaleźć miejsce potrzebujące pomocy nawet wówczas kiedy osoba nie jest tego świadoma. Sama się wyłączy kiedy dokona swojej pracy i sama się wycofuje. To jest coś czego żaden człowiek, który nie jest podłączony do Źródła nie może sam dokonać.
Osoby, które posiadają w sobie energię Tachion są inteligentne i manifestują mądrość na zupełnie innym poziomie. To widać, że czerpią z innego Źródła niż zwykły człowiek.
Niestety, najczęściej są nie rozumiane przez ówczesny świat.

Energia Tachionu zwiększa nasze połączenie ze Źródłem na najwyższym poziomie. Ostatecznie zwiększy naszą komunię z Bogiem Wówczas są dla nas dostępne wyższe poziomy kosmiczne i zaczyna pracować zasada – „O cokolwiek prosicie, otrzymacie”.
Z tego widać, że możemy zmienić świat jeśli każdy z nas znajdzie równowagę,
spokój i miłość. Możemy zbawić siebie i cały świat i to w bardzo krótkim czasie!

Informacje pochodzą:
http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii cz1
http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii cz2
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie

O terapii i kursach uzdrawiania energiątutaj

O energii Tachionu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tachion
http://valdi20.w.interia.pl/fizyka/tachiony.htm
http://www.emneo.pl/index.php?option=com

 

tachion