Olej z konopi indyjskich – sklep

sklep konopie

Olej z konopi indyjskich

W Katowicach otwarto sklep z produktami na bazie konopi indyjskich

W Katowicach przy ul. Słowackiego otwarto sklep z produktami na bazie konopi siewnych.

Jak informuje telewizja TVS to pierwszy oddział Konopnej Farmacji w Polsce.
Jego wnętrze przypomina małą aptekę, jednak nie można tu zrealizować recepty
od lekarza. Oferta jest skierowana głównie do osób walczących z bólem.
Co można kupić w sklepie? Olej z konopi, płyn do ust, krem do stóp, konopny makaron, nasion łuskane czy olej. Produkty są tworzone na bazie innowacyjnych ekstraktów
i olejów z konopi.”Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadza produkty
na bazie konopi! Należy przełamać tabu na temat tej rośliny! Konopie leczą i mają niezwykłą moc dla ludzkiego zdrowia” piszą właściciele Konopnej Farmacji.
Konopna Farmacja jest znaną marką w Czechach. Oferuje ona klientom gamę produktów dermokosmetycznych i suplementów diety. Wszystkie są marki Carun.
Kolejny oddział Konopnej Farmacji ma zostać otwarty w Rzeszowskim „Centrum Handlowym Millenium Hall”
http://www.mmsilesia.pl/artykul/w-katowicach-otwarto-sklep 

Proszę również obejrzeć wykłady Jerzego Zięby:
http://porady.uzdrawianie.org/?cat=51

**********************************************************

Katowice: To nie sklep z narkotykami, a z kosmetykami

Z prędkością światła internet obiegła informacja, że w Katowicach powstał sklep, gdzie legalnie można kupić marihuanę. Jak się okazuje, produkty oferowane przez sklep przy Słowackiego nie mają nic wspólnego z narkotykami.

– Oferujemy kosmetyki i produkty spożywcze na bazie konopi. To są produkty, które nie mają nic wspólnego z narkotykami. Nie zawierają thc. Na wszystkie produkty mamy certyfikaty i badania unijne – mówi Mirosław Tarnawski, współwłaściciel sklepu.Jak można przeczytać na stronie internetowej firmy, „produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze z konopi firmy Carun są jednymi z najbardziej popularnych i znanych marek w całej Unii Europejskiej”.Sklep przy ul. Słowackiego w Katowicach to pierwsze miejsce w Polsce, w którym można kupić produkty na bazie konopi siewnych. Legalnie. Sklep przypomina aptekę, jednak sprzedawane produkty mogą pomóc, jednak nie leczą. Gwarancji skuteczności nie ma.„Oferujemy produkty dermokosmetyczne oraz BIO produkty spożywcze z konopi gatunku botanicznego Cannabis sativa. Niezwykłą cechą naszych produktów jest połączenie BIO oleju z konopi z ekstraktem z całej rośliny konopi, które razem posiadają nadzwyczaj szerokie spektrum działania na ludzki organizm. Zalecane są dla osób z wieloma zaburzeniami zdrowotnymi, w tym z dolegliwościami związanymi ze zmianą kondycji skóry”, reklamuje się przedsiębiorstwo.

olej z konopi