Laminine – opinie cz.2

wszystkie produkty firmy LPGN

Laminine – opinie cz.2

Zamieszczam surowe, nie „obrobione” wpisy z chatów osób
zajmujących się Laminine.

Nie będę oceniał i omawiał tych wpisów – oceńcie Państwo sami.

16.06.2015
Szanowni państwo coś nie prawdopodobnego moja córka miała hemorojdy przez dwanaście lat leczyła cały czas intensywnie, potem urodzila drugie dziecko to było 18 miesiecy temu i wszystko się podwoiło i npowiększyło. Więc była gotowa to operacyjnie usunąć. Aż Tatuś zaproponował jej laminine i po 6 tygodniach nie ma sladu. Dodam że zażywała 2 lamininy rano i OMEGE laminine podczas obiadu. Produkt jest rewelacyjny.

17.06.2015
Zaczęłam brać preparat w czerwcu 2014 roku po tym, jak produkt ten poleciła mi moja przyjaciółka . Cierpię na stwardnienie rozsiane (SM) zmagałam się z rzutami porażeń . Po kilku dniach zauważyłam, że śpię głębiej, co wpłynęło na moje ogólne samopoczucie. Jednak przez cały czas odczuwałam lęki i nie byłam w stanie się skoncentrować. Po 4 miesiącach zażywania preparatu poczułam większą ruchomość w nogach i rękach , lepiej widzę, lepiej mi się myśli i ogólnie mam bardziej optymistyczne nastawienie do życia i więcej energii. Preparat ten to ważna część mojej codziennej diety. Czuję jak wpływa na mój ogólny stan zdrowia i samopoczucie Preparat brałam na początku 2×2 co 2 dni zwiększałam ilość teraz biorę 2X 7kapsułek . Już rok biorę preparat ,czuję się dobrze , uczestniczę w życiu rodziny praca ,wycieczki ciągle biorę Laminine, Omegę, Digestive, Immune aktualna dawka to 3×2 ” Zauważyłam że po dodaniu Digestiwe i Immune mój stan zdrowia dużo szybciej zaczął się poprawiać .Polecam też wraz z mężem preparat /od 2 miesięcy / ludziom potrzebującym i dbającym o zdrowie i widzę jak wspaniale działa. Mam osoby którym poleciłam preparat i już po kilku tygodniach widziały efekty.

30.06,2015
Moja przyjaciółka miała polipa w gardle po 2 tygodniach widać było poprawę ,4 tygodniu już nie było śladu po polipie .Dawkowanie 2×2 Laminine Na początku przez 1 tydzień podawane do jelitowo w kolejnym tygodniu 2Laminine rozpuszczone z wodą Po 3 tygodniach dodatkowo dodano ,1 Omega rano , 2 Ddigestive ,1 immune .
Ona nie mogła połykać .Jednak jeśli ta osoba może to należy 2 laminyne rano i 2 wieczorem rozpuścić i podać może być w wodzie.

30.06,2015
Dostalem wlasnie fajnego maila
Witaj Bartku
Z wielką radoscia chcialam sie podzielic efektami działania lamininy i nie będą to moje spostrzezenia , lecz świadectwo mojej mamy- opowiem jej słowami , z malym moim wstepem.

Mama moja ma ponad 80 lat i jak mozna sie spodziewac dosyc czesto chodzi do lekarza Ma stwierdzone, na podstawie badan liczne choroby lecz najbardziej narzekała na brak energi, zmeczone oczy tgz piasek pod powiekami , oraz liczne liszajowate zmiany skórne z niegojacą sie od ponad 5 lat rana na głowie , utrudniajaca mycie włosów, Ze stwierdzonych przez lekarzy chorób cierpi na serce( przeszla wiele stanów przedzawałowych ) ma wysokie ciśnienie , wysoki choresterol oraz chora tarczyce i malo słyszy .Po spożyciu 1 fiolki – 30 kapsułek w 1 tydzień rana na głowie sie zamknela strup odpadł i praktycznie nie ma śladu , a smarowala to 100 ka maści i nic nie pomagało , Mama stwierdziła ze oczy sa silniejsze nie bola i nie czuje zmeczenia a juz prawie nie mogła ich otwierac teraz patrzy z latwościa co ja bardzo cieszy , ma duzo wiecej energii . poza tym mowila chrypiącym głosem od tabletek na tarczyce teraz głos sie poprawił juz nie chrypi Badania krwi na pozostałe sprawy zrobi pod koniec lipca i wowczas powiem o reszcie zmian , Mama bardzo sie broniła przed rozpoczęciem brania lamininy a teraz chce dalej przyjmowac i mowi ze jest pewna dobrych zmian ktore zachodza w jej organizmie
teraz czekamy na badania aby potwierdzic bardziej jej działanie , tymczasem pozdrawiam wszystkie mamy i was wszystkich kochani Ania K.

10,07.15
Wczoraj zacząłem brać Lamininę na nowotwór w kręgosłupie. Chyba nie jest złośliwy bo od listopada zeszłego roku nie widać śladu przeżutów. Z jego też powodu jestem sparaliżowany od pasa w dół. Łykam „Sevredol”. Jest to Morfina tylko w tabletkach. Brałem tego ok 5-6 tabletek dziennie. Tylko dziś wziąłem tylko jedną tabletkę Sevredolu. Czyli w ciągu jednego dnia zmniejszył mi się ból o ok. 80%. Jakby co będę zdawał relację z postępów na swoim przypadku. Ja będę doświadczeniem jako chory ale też i jako partner. Bo być może będę chodzącą reklamą naszych preparatów. Psychicznie wiem że to zadziała. Ból jest na to dowodem. Mundek
15.07.15
[Mundek] Ja w fazie początkowej przyjmuję 3xLam+3xOme. Oprócz pozytywnych wyników terapii takich jak 80% odstawienie Morfiny (zmniejszenie bólu). Mam też inny pozytywny wynik. Mianowicie zacząłem pomału ryszać stopą i czuję dotyk ręki żony jak mnie robi masaż. mam na razie jeden negatywny. Mianowicie mam nudności których do tej pory nie miałem. Może ograniczyć Omegę. (…) Cieszę się z tych pozytywnych wyników bo jeśli Bóg pozwoli i zadziała jeszcze mocniej terapia lamininą to stanę na nogi. 😀 UFF !!! (….) A i jeszcze dodam dla przypomnienia że preparaty przyjmuję dopiero od 09 lipca.

10.07.15
Pragne sie z wami podzielic moimi efektami zdrowotnymi laminine biore 5 mcy dawka 3 laminine dziennie I 1 omega , nie mam migren , anemi lekko poprawil mi sie zwrok , widac ze skora na twarzy mi mlodnieje I pociaga sie I cos czego sie nie spodziewalam , od 20 lat mam siwe wlosy wiec farbuje , dzis bylam u fryzjera I czekalam zeby fryzjer to potwierdzil – wszyscy w salonie w szoku , mam minimalnie tylko siwych wlosow a reszta to moje kruczoczarne jak 20 lat temu :))

13.07.15 – e-mial
Rozmawialismy w sprawie pacjentki z podejrzeniem zakrzepicy.
Noga przestała „rwać” widać delikatną poprawę ku zaskoczeniu wszystkich po 5 dniach stosowania 3×2 sztuki plus 1x omega.

13.07.15
1. Dziewczynka, 5 lat – Autyzm
Rodzice zaczęli podawanie Laminine od 1 kapsuły dziennie doprowadzając do 4 kapsuł dziennie ( bez Laminine Omega+++ ). Jest na takim dawkowaniu już 1 rok.
Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześniej było wręcz niemożliwe.
Zaczęła z chęcią bawić się z innymi dziećmi. Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję się, całuję bliskich.
Zaczęła mówić, na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć, kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać

16.07.15
Miesniak macicy … czy znamy przypadki w ktorych lamine pomogla? pyta bartekgorek. Tak, mojej kolazanki znajoma, bardzo sceptyczna osoba,dala namowic sie na kuracje LAMININA. Po drugim opakowaniu poczula poprawe teraz konczy 4 opakowanie i miesniaki znacznie zmniejszyly sie. Ogolnie czuje sie lepiej:)

18.07.15
kolejne dobre rezultaty po lamininie – dziewczyna 40 lat , depresja , brak snu , I silna bulimia od 15 lat , Bierze Laminine od 2 tyg w dawce 3 laminine plus 1 omega dziennie , nie wymiotuje juz 13dzien:) od 15 lat udalojej sie wytzymac bez wymiotowania max 4 dni
I minela depresja , niestety ze snem sa caly czas probemy.

19.07.15
Moja podopieczna około 70 lat od około 10 lat jeździ na wózku inwalidzkim . Nie chodzi , moze jedynie wstać i lekko przesunąć nogę w bok aby przechylic sie i usiąść na krześle . Jej nogi słabe chwialy sie po około 3 min. stania trzymając sie podory . Podalam 1 x omege po dwóch tygodniach 1x Laminine , po miesiącu powiedziała , ze spi lepiej , niepokój ogólny zniknął , cera sie wygladzila a co majwazniejsze stoi pewniej na nogach i juz nie drżą . Jest pełna optymizmu ze zacznie chodzić potrzebuje wiecej czasu . Zamówiła Laminine i omege dla męża .

19.07.15
Mężczyzna, 42 lata, stan zdrowia – umiarkowany, przepuklina kręgosłupa/przesunięcie dysku lędźwiowego w kierunku rdzenia kręgowego z uciskiem nerwów. Dostał skierowanie na operacje w styczniu 2015 roku ale zachorował na grypę i operacja została przesunięta na później.
Zwrócił się do mnie z powodu uporczywego kaszlu jako powikłania po grypie, który potęgował bóle w kręgosłupie.
Zaczął zażywać:
Laminine 6 dziennie, Laminine Omega 2 dziennie,
Digestive – 6 dziennie i następnie 4 dziennie (brał wcześniej antybiotyki),
Immune 9 – przez 3 dni, 6 – przez 7 dni.
Kaszel zaczął słabnąć już po 6-ciu dniach, pojawiły się siły a w 9-tym dniu zażywania, po obudzeniu stwierdził, że ból stał „tępy” i już może ruszać się i wstawać bez niczyjej pomocy. Dawkę zostawiliśmy bez zmian.
Po 21 dniu zażywania pojawiła się elastyczność w mięśniach przy kręgosłupie i bóle stały się jeszcze bardziej łagodniejsze.
W połowie lutego (29 dzień) przełożył operacje na późniejszy termin oszukując lekarza, że jeszcze nie doszedł do siebie po grypie 😉
Na początku marca prowadził krótko samochód przy czym zszedł i wszedł po schodach samodzielnie i bez laski.
Na początku marca lekarz po obejrzeniu go przesunął termin operacji na kwiecień…… Dawkowanie uległo zmianie z powodu stabilnych rezultatów:
Laminine 4, Laminine Omega – 2, Digestive – 1 przed każdym posiłkiem, Immune – 1 podczas każdego posiłku.
W kwietniu po wszystkich badaniach lekarz zwątpił z potrzeby operacji…
Dziś, 19.07.2015 minęło równe 6 miesięcy zażywania preparatów LPGN:
Całkowity brak przepukliny, bólu, napięcia, zaparć, huśtawek emocjonalnych i powrót do pracy. Po drodze zniknęła alergia wiosenna i problemy ze skórą 🙂
Zamierza nie zmniejszać dawkowania do końca roku.

24.07.15
Bartek G ; Moj znajomy miesiac temu zaczal suplementowac laminina jedno z dwojki jego blizniakow autystycznych – chlopiec 3 lata … na poczatku pol lam dziennie teraz 1 lam dziennie … chlopiec na dzien dzisiejszy zaczyna przeganiac swojego brata blizniaka, ktory pierwotnie mial w diagnozie plytszy stopien autyzmu, od tego ktory teraz bierze laminine, jest z nim lepszy kontakt, uspokoil sie, pokazuje wyraznie ze np ma pieluche do zmiany.
Rodzice widza juz efekty wiec decyduja sie na rozpoczecie podawania lamininy rowniez drugiemu chlopcu. Chca zwiekszac ilosci lam do 2-3 dziennie.

25.07.15
Właśnie rozmawiałem z Panią której córka Agnieszka (25 lat) od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Od urodzenia na wózku inwalidzkim. Był taki okres że mogła się poruszać samodzielnie, ale od ok. roku nie mogła się nawet podnieść. Ostatnio miała kilka wizyt w gabinecie z biorezonansem gdzie pozbywała się obciążeń.
Dwa tygodnie wcześniej zaczęła podawać Agnieszce Laminine. 1 rano, 1 wieczorem i jedną z omegą w środku dnia. Podaje też po jednej Immune. Wyobraźcie sobie że po kilku dniach zażywania Laminine Agnieszka zaczęła chodzić. Zasugerowałem zwiększenie dawki do 2 kapsułek rano i wieczorem ( niestety na więcej nie mogą sobie pozwolić). Będę informował o dalszych postępach . To niewiarygodne jak ten preparat działa 🙂 Tadeusz T

25.07.15
Nie wyobrażałam sobie wcześniej funkcjonowania bez okularów i traktowałam je jak niezbędną część ciała. Okulary noszę od dziecka. Od kiedy zaprzyjaźniłam się z Laminine mój wzrok poprawił się na tyle, że okulary zakładam tylko w czasie podróży. Anna M

25.07.15
Biorę Laminine od 18 lipca. Dawkę zwiększyłam na 2 lam 1 omega 2 lam. Wcześniej brałam 1lam. 1om. 1lam. Każda osoba inaczej reaguje i w różnym czasie. Ogólnie śpię lepiej tak spokojniej i głęboko. Jestem spokojniejsza. 🙂 Bożenka

25.07.15
Od lat cierpię na bezsenność, wieńcówkę, tarczyca , cukrzyca, nerki, refluks żołądkowy , układ immunologiczny, zespół x, dyskopatie lędźwiowe, szyjne, mosty kostne na kręgach TH, zwyrodnienia wszystkich stawów i jeszcze inne tam.Lamininę biorę od bodaj 9 maja. Na poczatku najszybciej odczułam poprawę w bezsenności i do tej pory nie używam leków nasennych z apteki tylko w nocy biore dodatkowo lamininę i najczęściej skutkuje choć nie zawsze. Po kilku tygodniach bóle z ostrych stały się tępe i teraz b.bardzo sporadycznie biorę inny lek przrciw bólowy.
Bóle głowy są nadal,cisnienie skacze.Teraz eksperymentuje z dawkowaniem omegi ,aktualnie biorę2 rano i 2 w południe lamininę2 rano i 2 wieczorem i 3 x dziennie po 1 dig. i immun.tak naprawdę dużo zawdzoięczm tym produktom bo tak jak czułam się wczesniej to teraz bym lezała jak „szluch na budowie ” a tak mam siłe i werwę wszystko zrobić sama w swoim domowym gospodarstwie i jeszcz tyle siły dodatkowej aby pomagać innym, a bóle większości do wytrzymania bez leków no i najważniejsze chodzę bez kóli i wchodzę na 2 piętro bez odpoczynku i nie mam zadyszki. Ola

28.07.15
Witam wszystkich serdecznie.
W pierwszą rocznicę zażywania lamininy pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Na wstępie jednak chcę podziękować swojemu sponsorowi Danielowi Sz. oraz Monice K. i Joli K. za wszelka pomoc i wsparcie przez cały ten czas.
W sierpniu 2014r. rozpoczęłam proces naprawy swojego organizmu gdyż byłam bardzo schorowana, wszystko, co zażywałam wcześniej lekarstwa i suplementy nie pomagały. Jestem chora na cukrzycę od 20 lat na 4 dawkach insuliny. Powikłania cukrzycy {martwica żył obwodowych w obu kończynach} doprowadziły do tego, że lekarz stwierdził, że lewa noga to do obcięcia a prawa za chwile tez i że to normalne przy cukrzycy.
Nie byłam w stanie chodzić ból nóg był potworny pieczenie i mrowienie było nie do zniesienia ponadto guz na trzustce bardzo wysokie ciśnienie 180-190/90 a czasami 240/120 Cholesterol 270 i do tego cukier na czczo ponad 300 a po posiłkach 450-550 ciągły strach, że dostanę wylewu lub udaru czy zawału, bo tez miałam wieńcówkę do tego zwyrodnienia reumatyczne, bóle kolan rąk przy każdej zmianie pogody ciągłe bóle głowy zmęczenie, słaby wzrok utrudniały mi życie nie mówiąc już o alergii pokarmowej oraz na pyłki, sierści zwierząt, grzyby pleśnie i inne.
Zrobiłam badania przed jak również prywatnie usunęłam patogeny ze swojego organizmu.
Zaczęłam zażywać Lamininę 2 kapsułki 2 x dziennie i 1 omega po 2 dniach zwiększyłam na 3 kaps, 2x dziennie i 1 omega. Potem zażywałam tylko 2x dziennie po 1 lamininie i 1 omega przez kilka miesięcy z powodów finansowych.
Po 4 dniach przestały bolec mnie nogi nie było drętwienia i pieczenia nie dowierzałam, więc wyszłam z domu i chodziłam ze 3 godz. bez bólu i tak jest do dzisiaj stopniowo goiły się rany żyły pięknie się oczyściły nie mam już żadnej martwicy zostały różowe plamy na skórze, ale myślę, że to wkrótce wróci do normy. Poprawił mi się wzrok robiłam badanie USG na trzustce guz się nie powiększa a USG tarczycy wykazało, że mam tylko 3 guzki a nie 5 jak było..Po pół roku zwiększyłam Laminine do 4 kaps rano i 4 wieczorem oraz 1 Omega + 1 Digestive i 1 Immune.
Cukier powoli z miesiąca na miesiąc zmniejszał się obecnie jest na poziomie 120 -160 i jestem na 1 zastrzyku insuliny mam nadzieję, że wkrótce nie będę musiała zażywać insuliny w ogóle. Nie mam już w ogóle Alergii i przestałam się przeziębiać od roku nie zachorowałam ani razu.
Jestem szczęśliwa zdrowa i cieszę się bardzo, że mogę należeć do tak wspaniałej społeczności Firmy LPGN. Polecam wszystkim ten wspaniały produkt i jego cudowne działanie oraz jak wspaniale Firma wynagradza wszystkich za polecanie kolejnym osobom by mogły żyć zdrowo w najlepszych latach swego życia 🙂

Wcześniejsze opinie są tutaj

 

laminine