Sercowe problemy

trans resveratrolSercowe problemy

Trans RESVERATROL to suplement diety zawierający wysokiej jakości, skoncentrowany mikronizowany ekstrakt ze skórek winogron (Vitis vinifera L.), standaryzowany na 50% zawartość substancji aktywnej – trans-resweratrol; dodatkowo wzbogacony o ekstrakt
z pestek winogron standaryzowany na wysoką zawartość (95%) proantocyjanidyn.Trans-resweratrol jest związkiem zaliczanym do polifenoli, występującym w zwłaszcza w winogronach. Jako forma aktywna biologicznie wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych, m.in.: przyczynia się do zachowania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo dzięki procesowi mikronizacji, zwiększa się efektywność wchłaniania i działania substancji aktywnej.Proantocyjanidyny (PAC) zawarte w pestkach winogron wykazują właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomagają neutralizować skutki działania wolnych rodników.

 Skład:

Informacja żywieniowa
1 kapsułka
Ekstrakt ze skórek winogron
w tym: trans-resweratrol
400 mg
200 mg
Ekstrakt z pestek winogron,
w tym: proantocyjanidyny
100 mg
95 mg
 

Preparat przeznaczony: dla osób dorosłych. Dzięki zawartym składnikom, produkt stanowi idealna propozycję dla osób dążących do utrzymania układu sercowo-naczyniowego w dobrej kondycji oraz jako uzupełnienie diety w substancje o działaniu antyoksydacyjnym.
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Z forum:
Po raz pierwszy kołatanie serca wystąpiło u mnie w wieku 25 lat. Jeszcze naiwny i mało wiedzący poszedłem do szpitala na oddział kardiologiczny. Tam w sali było nas 5 pacjentów, a po kilku dniach zostało przy życiu 2 osoby. Tak się składa, że pacjenci umierali w ściśle określonym porządku tzn. pierwszy zmarł emerytowany nauczyciel po przeciwnej stronie sali od drzwi następny na prawo od niego i tak kolejno aż zostało nas dwóch, a ja miałem według tego porządku być następny.
Oczywiście szybko wypisałem się do domu z receptą na propranolol w garści. Ten szajs oczywiście nic nie pomógł tylko dołożył problemów.
Obecnie po wielu latach kołatanie powróciło razem ze zdrówkiem. To dziwne ale kiedy wróciłem do zdrowia po chorobie nowotworowej to wróciła również ta przypadłość serca.
Próbowałem wielu specyfików, których tu nie będę wymieniał i wreszcie trafiłem na taki, który definitywnie zakończył moje kołatanko.
Jest to substancja o nazwie Resveratrol. Bardzo szybko działa. Po 10 dniach 3×1 kaps już było super ale utrwalająco jeszcze zużyłem dwa opakowania po 30 kaps. Jest to jedyny znany mi suplement, który szybko i skutecznie leczy kołatanie serca. Poleciłem już kilku osobom i w każdym przypadku był bardzo pozytywny efekt.
Więcej:
http://davidicke.pl/forum/kolatanie-serca-leczenie
RESVERATROL można kupić np. na Allegro
resveratrol